
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4307R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3 mH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 80 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 22mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 53Ohm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 250kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 250 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia x 0.447" L (5.00mm x 11.35mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of 4307R-335J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD
FIXED IND 250NH 240MA 3 OHM SMD
FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 3.3MH 80MA 53 OHM TH