
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3650, Sigma Inductors |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 3.9 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 1.7 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 45mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 9.5GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 250 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.045" L x 0.028" W (1.15mm x 0.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 36541E3N9JTDG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD
XTAL OSC XO 33.3300MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
FIXED IND 3.9NH 1.7A 45 MOHM