
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP13D76/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 7 A |
| Current - Saturation (Isat): | 8.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 15.2mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDEP13D76T150NP-150MC-105 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
FIXED IND 1.5UH 625MA 600 MOHM
FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
FMC ADAPTER
FIXED IND 15UH 7A 15.2 MOHM SMD