
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHLP-8787MZ-5A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 470 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 80 A |
| Current - Saturation (Isat): | 100A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.67mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 47.5MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of IHLP8787MZERR47M5A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.2UH 785MA 400 MOHM
FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
FIXED IND 470NH 80A 0.67 MOHM
PRESSURE TRANSDUCER
DC DC CONVERTER 5.8V 200W