
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH80D65B/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.57 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.67A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 131mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.339" L x 0.323" W (8.60mm x 8.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDRH80D65BT150NP-680MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH
FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM SMD
FIXED IND 270UH 126MA 8.2 OHM TH
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
ET20,68,F1A,1313,11,EP,W2.25
LOW TEMPERATURE LEAD FREE SOLDER
FIXED IND 68UH 1.57A 131MOHM SMD