
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHD |
| Package: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 12 mH |
| Tolerance: | ±15% |
| Current Rating (Amps): | 200 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 170mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 9.34Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 190 | ||
| 570 | ||
| 1140 | ||
| 2660 |
Current price of IHD3BH123L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7UH 503MA 570 MOHM
FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
FIXED IND 150NH 45A 730MOHM SMD
CONN SOCKET 14POS 0.1 GOLD SMD
DC DC CONVERTER 5V 100W
FIXED IND 390UH 570MA 770 MOHM
FIXED IND 12MH 200MA 9.34 OHM TH