
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH10D60B/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 7.6 A |
| Current - Saturation (Isat): | 7.15A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 9.9mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CDRH10D68RT125NP-4R7NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 18NH 700MA 170 MOHM
FIXED IND 4.7MH 1A 1.86 OHM TH
FIXED IND 292UH 900MA 560 MOHM
XTAL OSC XO 33.8688MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS
FIXED IND 4.7UH 7.6A 9.9 MOHM