
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH127/L125 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 640 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 830mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.495Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDRH127L125NP-102MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 39MH 23MA 295 OHM TH
FIXED IND 68UH 170MA 2.7 OHM TH
FIXED IND 330UH 600MA 1.133 OHM
FIXED IND 91NH 160MA 2.3 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
FIXED IND 1MH 640MA 1.495OHM SMD
CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE