
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH6D12 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 750 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 800mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 325mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH6D12NP-220NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 160MA 2.7 OHM TH
FIXED INDUCTOR 2.8UH
TVS DIODE
CAM CLIP FOR TO DEVICES
FIXED IND
FIXED IND 22UH 750MA 325 MOHM