
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 105 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 820 nH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 385 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 650mOhm Max |
| Q @ Freq: | 30 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 155MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard, 2 Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.91mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 105-821H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 3.7A 56 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 1.03A 170 MOHM TH
FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM
DC AXIAL FAN 92X92X38MM TACH
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 46POS 2.54MM
FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM