
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHLP-8787MZ-5A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 23.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 24A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 6.11mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 4.71MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of IHLP8787MZER150M5A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
FIXED IND
FIXED IND 33UH 2.17A 75 MOHM TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
FIXED IND 15UH 23.5A 6.11 MOHM