
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CD75/T125 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 3.18 A |
| Current - Saturation (Isat): | 2.8A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 70mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CD75T125NP-100KC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3MH 230MA 6.56 OHM
FIXED IND 36UH 125MA 3.6 OHM TH
FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM SMD
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
FIXED IND 10UH 3.18A 70 MOHM SMD
CONN SOCKET 34POS 0.079 GOLD PCB