
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH3D11 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 18 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 580 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 210mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 468mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH3D11NP-180NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
FIXED IND 1.2UH 4.69A 18 MOHM TH
FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
FIXED IND 18UH 580MA 468 MOHM
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V