
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH129 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 780 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 700mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.22Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CDRH129HF-102MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47UH 69MA 9.8 OHM SMD
FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM
FIXED IND 68UH 590MA 636MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 3.3V 5W
CAP FILM 0.33UF 5% 1.25KVDC RAD
FIXED IND 1MH 780MA 1.22 OHM SMD