
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Toroidal |
| Material - Core: | Iron Powder |
| Inductance: | 200 nH |
| Tolerance: | - |
| Current Rating (Amps): | 18 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 75°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1200 |
Current price of FP0704-200-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.4UH 335MA 550 MOHM
FIXED IND 15UH 1.8A 50 MOHM TH
FIXED IND 39UH 176MA 2.6 OHM TH
CAP CER MLCC
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP
FIXED IND 200NH 18A SMD
LED AMBER CLEAR T-1 3/4 T/H