
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LBC |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 27 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | - |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of B82144A2273K000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
FIXED IND 9.5NH 700MA 130 MOHM
FIXED IND 33NH 565MA 220 MOHM
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 2012
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ
FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE
FIXED INDUCTOR 27UH TH