
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH43 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2 mH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 30 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 36.72Ohm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 252kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 1.3MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LQH43NH222J03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED INDUCTOR
FIXED IND 1.8UH 480MA 300 MOHM
FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV
FIXED IND
FIXED IND 2.2MH 30MA 36.72 OHM
24G 1.0" HP SERIES TIP ID .012"