
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDC5D20 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 100 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 13Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of CDC5D20NP-102KC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 300MA 530 MOHM
FIXED IND
FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.5MM
FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD
FIXED IND 1MH 100MA 13 OHM SMD