
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH8D38/A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 650 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 318.8mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH8D38/ANP-680MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9UH 263MA 1 OHM SMD
FIXED IND 2.7UH 8.4A 17 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 220MA 2.6 OHM SMD
TVS DIODE DO214AA
ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
FIXED IND 68UH 650MA 318.8 MOHM
CONN HEADER 220POS 2MM PRESS-FIT