
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1945R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 150 µH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 164 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 5.8Ohm |
| Q @ Freq: | 65 @ 790kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5.36MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 790 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.193" Dia x 0.447" L (4.90mm x 11.35mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of 1945R-22F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 300UH 122MA 8.7 OHM TH
FIXED IND 390NH 710MA 300 MOHM
FIXED IND 15UH 3.75A 47 MOHM TH
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
CRYSTAL 12.2880MHZ 10PF SMD
FIXED IND 150UH 164MA 5.8 OHM TH
MOD BLOCK XHP70 5700K