
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDPH73 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | -20%, +25% |
| Current Rating (Amps): | 1 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 170mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.142" (3.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDPH73NP-220NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680UH 30MA 55 OHM SMD
FIXED IND 120NH 36A 0.48MOHM SMD
FIXED IND 5.6MH 305MA 6.11 OHM
TVS DIODE 64V 103V DO214AA
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
IC WIRELESS PWR TX 48VQFN
FIXED IND 22UH 1A 170 MOHM SMD