
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1537R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Phenolic |
| Inductance: | 2.7 µH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 430 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.2Ohm Max |
| Q @ Freq: | 33 @ 7.9MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 120MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.9 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of 1537R-22F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND
FIXED IND 1.5NH 700MA 30 MOHM
FIXED IND 47NH 3A SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
XTAL OSC XO 1.3000GHZ LVPECL SMD
FIXED IND 2.7UH 430MA 1.2 OHM TH
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL