
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH5D16F/LD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 1.2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 610mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 168mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH5D16F/LDNP-220NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 108MA 11 OHM TH
FIXED IND 56UH 6.9A 26 MOHM TH
FIXED INDUCTOR
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
FIXED IND 4.7UH 1.2A 110 MOHM
FIXED IND 22UH 1.2A 168 MOHM SMD