
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 35 µH |
| Tolerance: | - |
| Current Rating (Amps): | 7 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 7.8mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.370" L x 0.283" W (9.40mm x 7.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1750 |
Current price of CTX01-17342 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 220UH 1.3A 310 MOHM TH
FIXED IND 250UH 9.1A 55 MOHM TH
FIXED IND 10UH 1.33A 81 MOHM TH
FIXED IND 3.3UH 1.3A 21 MOHM SMD
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8VSP
FIXED IND 35UH 7A 7.8 MOHM SMD