
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH43 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 840mOhm Max |
| Q @ Freq: | 35 @ 1MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 12MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LQH43NH330J03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 10A 10.7 MOHM TH
FIXED IND 56UH 1.6A 157 MOHM SMD
FIXED IND 3.3MH 270MA 7.09 OHM
FIXED IND 3.7NH 900MA 100 MOHM
CONN RCPT 10POS 0.1 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 5V 40W
FIXED IND 33UH 250MA 840 MOHM