
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CD75/T125 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 2.35 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.51A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 130mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CD75T125NP-330KC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 120UH 219MA 4.1 OHM TH
FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
FIXED IND 0.9NH 320MA 500 MOHM
XTAL OSC XO 66.6667MHZ CMOS TH
FRAME GROMMET SPLIT PLASTIC BLK
FIXED IND 33UH 2.35A 130 MOHM
FIXED IND 0.8NH 630MA 150 MOHM