
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4025.XXXHL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 180 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 58 A |
| Current - Saturation (Isat): | 75A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.29mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.268" W (10.40mm x 6.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1375 |
Current price of PA4025.181HLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
FIXED IND
FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
CONN ADAPT UMC PLUG TO SMA JACK
DC DC CONVERTER 15V 1.25W
FIXED IND 180NH 58A 0.29 MOHM