
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLQ4D10 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 39 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 320 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.1Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.213" L x 0.189" W (5.40mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of CLQ4D10NP-390NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH
FIXED IND 270UH 11.2A 30 MOHM TH
FIXED IND 47UH 3.3A 143MOHM SMD
FAN BLWR CENT 118X80MM 230VAC
CONN HEADER SMD 23POS 2.54MM
FIXED IND 39UH 320MA 1.1 OHM SMD
D-621-0953