
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH3D11 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 680 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 230mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 372mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH3D11NP-150NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150NH 1.23A 100 MOHM
FIXED IND 10UH 7.5A 30MOHM SMD
FIXED IND 250NH 35A 0.63MOHM SMD
TVS DIODE 128V 207V 1.5KE
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CONN HEADER SMD R/A 36POS 1.27MM
FIXED IND 15UH 680MA 372 MOHM