
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2510 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 330 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 31 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 47Ohm Max |
| Q @ Freq: | 15 @ 790kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5.3MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 790 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.110" (2.79mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 750 |
Current price of 2510-84J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7UH 745MA 210 MOHM
FIXED IND 12MH 65MA 93 OHM TH
FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
CONN RCPT TYPEA STACKED 8P TH RA
FIXED IND 330UH 31MA 47 OHM SMD