
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP15D90/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 12.2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 16.2A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 8.9mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDEP15D90T150NP-100MC-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8UH 2.61A 58 MOHM TH
FIXED IND 10UH 16A 12 MOHM TH
FIXED IND
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
DC DC CONVERTER 5V 5W
FIXED IND 10UH 12.2A 8.9 MOHM
SCOPEMETER 100MHZ B/W USA