
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1330 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 3.9 µH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 263 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1Ohm Max |
| Q @ Freq: | 45 @ 7.9MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 80MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.9 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.145" (3.68mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of 1330-34F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH
FIXED IND 4.7UH 2A 42 MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 2.6A 40 MOHM SMD
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
DC DC CONVERTER 15V 101W
SHRINK DIP SOCKET 8 PIN
FIXED IND 3.9UH 263MA 1 OHM SMD