
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLS4D11 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 600 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 310mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CLS4D11-100NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
FIXED IND 12UH 441MA 630 MOHM
FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
FIXED IND 10UH 600MA 310 MOHM
VOLTAGE SENSOR 220VAC PLUG-IN