
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPIAIG-Q4020 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 600 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 11.7 A |
| Current - Saturation (Isat): | 12.3A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 9.52mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 4020 |
| Size / Dimension: | 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6000 |
Current price of ASPIAIG-Q4020-R60M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6NH 140MA 1.8 OHM
FIXED IND 3.3MH 200MA 6.56 OHM
FIXED IND 18MH 90MA 40 OHM TH
CAP CER 8200PF 100V X7R 1808
CAP CER 0.056UF 100V X7R 1210
CAP CER 0.22UF 63V X7R 1808
FIXED IND 600NH 11.7A 9.52 MOHM