
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 105 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 820 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 385 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 650mOhm Max |
| Q @ Freq: | 30 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 155MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard, 2 Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.91mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 105-821K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.7MH 400MA 2.13 OHM
FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
FIXED IND 24UH 202MA 2.5 OHM TH
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
15G 1.5" HP SERIES TIP ID .052"