
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 200 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.2Ohm Max |
| Q @ Freq: | 60 @ 7.9MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 50MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.9 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094R-332GS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 4.45A 20 MOHM TH
FIXED IND 560UH 165MA 18.5 OHM
FIXED IND 27UH 140MA 2.4 OHM SMD
FIXED IND 12MH 72MA 27 OHM TH
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 12POS 2.54MM
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.2 OHM