
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CMLE061E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Metal |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 13.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 19A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 6.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMLE061E-R33MS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 590MA 350 MOHM
FIXED IND 3.9MH 62MA 44 OHM TH
FIXED IND 470NH 410MA 620 MOHM
DIODE GEN PURPOSE
FIXED IND 330NH 13.5A 6.5MOHM SM
IC FPGA 552 I/O 1152FBGA
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA