
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ros 1 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Toroidal |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 12.2 µH |
| Tolerance: | ±15% |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 161mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.335" L x 0.225" W (8.51mm x 5.72mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.125" (3.18mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 |
Current price of P0438NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.1MH 58MA 50 OHM TH
FIXED IND 330UH 101MA 12 OHM SMD
FIXED IND
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
OSC XO 125MHZ 3.3V HCMOS
FIXED IND 12.2UH 500MA 161 MOHM
CONN RCPT FMALE 26P SILVER CRIMP