
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH4D18C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 600 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 323mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH4D18CNP-220PC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
FIXED IND 1.4UH 3.3A 38 MOHM SMD
FIXED IND 47NH 380MA 290 MOHM
FIXED IND 10UH 4.5A 59.6 MOHM
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 22UH 600MA 323 MOHM
CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT