
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP85 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 450 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 17 A |
| Current - Saturation (Isat): | 22A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.4mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDEP85NP-R45MC-50 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8MH 23MA 90 OHM SMD
FIXED IND 3.2NH 180MA 1.3 OHM
FIXED IND 150NH 19A 3.6MOHM SMD
CAP CER 470PF 200V X7R 0805
DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
FIXED IND 450NH 17A 3.4 MOHM SMD