
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1330R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Phenolic |
| Inductance: | 100 nH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 1.38 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 80mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 680MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.145" (3.68mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of 1330R-94F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 350MA 3.25 OHM
FIXED IND 180UH 128MA 7.5 OHM
FIXED INDUCTOR 380NH
CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB
FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM
CONN SOCKET 8POS IN-LINE SLDR
TERM BLOCK PLUG 30POS STR 3.5MM