
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP106 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 11.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 7.8A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 5.04mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDEP106NP-3R2MC-88 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH
FIXED INDUCTOR 680NH SMD
FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM TH
CAP CER 1210 680PF 100V ULTRA ST
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
IC GATE NOR 3CH 3-INP 14SO
FIXED IND 3.2UH 11.5A 5.04 MOHM