
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CM201212 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Polymer |
| Inductance: | 820 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 125 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.35Ohm Max |
| Q @ Freq: | 10 @ 25.2MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 80MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25.2 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.058" (1.47mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CM201212-R82KL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.3UH 8.5A 1.08 MOHM
FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH
FIXED IND 330UH 400MA 770MOHM TH
CAP CER 2700PF 50V X7R 0402
IC FPGA 208 I/O 484UBGA
0985 856 103/1M
FIXED IND 820NH 125MA 3.35OHM SM