LAL03KH681K
Description
FIXED IND 680UH 45MA 28 OHM TH
DataSheet
LAL03KH681K PDF
Type Description
Series:LA, L Type
Package:Bulk
Material - Core:-
Inductance:680 µH
Tolerance:±10%
Current Rating (Amps):45 mA
Current - Saturation (Isat):-
Shielding:Unshielded
DC Resistance (DCR):28Ohm Max
Q @ Freq:50 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant:1.95MHz
Ratings:-
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test:796 kHz
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)