LAL04KB220K
Description
FIXED IND 22UH 410MA 840 MOHM TH
DataSheet
LAL04KB220K PDF
Material - Core:-
Inductance:22 µH
Tolerance:±10%
Current Rating (Amps):410 mA
Current - Saturation (Isat):-
Shielding:Unshielded
DC Resistance (DCR):840mOhm Max
Q @ Freq:50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant:9.6MHz
Ratings:-
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test:2.52 MHz
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)