CDRH3D18EHF-330NC
Description
POWER INDUCTOR SMD
DataSheet
CDRH3D18EHF-330NC PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Last Time Buy
Type:-
Material - Core:-
Inductance:-
Tolerance:-
Current Rating (Amps):-
Current - Saturation (Isat):-
Shielding:-
DC Resistance (DCR):-
Q @ Freq:-
Frequency - Self Resonant:-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Inductance Frequency - Test:-
Features:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HKQ06031N6B-T
HKQ06031N6B-T
FIXED INDUCTOR 1.6NH 0201
MBH6045C-331MB=P3
MBH6045C-331MB=P3
FIXED IND
IM06RFCSBH8R2K40
IM06RFCSBH8R2K40
FIXED IND 8.2UH 720MA 650 MOHM
C5S-20.000-18-3030-M
C5S-20.000-18-3030-M
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD