
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | RF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 39 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 200 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | 4 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 21GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of L-05B39NKG6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.8UH 7A 16.3 MOHM SMD
FIXED INDUCTOR 18.NH 0201
FIXED IND 4.7UH 260MA 2.6 OHM TH
3.81 MM TERMINAL BLOCK PLUG, VER
TERM BLK 5POS SIDE ENT 3.5MM PCB
CB 9C 4#4 5#16 PIN RECP BOX
FIXED INDUCTOR 39NH 200MA SMD