
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82470-A1-M |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 850 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 228mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of B82470A1682M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.4NH 0.2NH 500MA 200M
FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
FIXED IND 390UH 105MA 16.3 OHM
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ
SWITCH ROTARY MILITARY, 18 DEG 2
DC DC CONVERTER 12V 100W
FIXED IND 6.8UH 850MA 228 MOHM