
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDH3D13/S |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 2.5 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.85 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.4A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 122mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.150" W (4.00mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDH3D13SNP-2R5MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.2NH 0.2NH 650MA 200M
FIXED INDUCTOR
FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD SMD
CONN FERRULE DIN 20AWG WHITE
PRESSURE WHEEL ARM
FIXED IND 2.5UH 1.85A 122 MOHM