IHLP3232DZEB330M8A
Description
FIXED INDUCTOR 33UH SMD
Catalog
Fixed Inductors
DataSheet
IHLP3232DZEB330M8A PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:-
Material - Core:-
Inductance:-
Tolerance:-
Current Rating (Amps):-
Current - Saturation (Isat):-
Shielding:-
DC Resistance (DCR):-
Q @ Freq:-
Frequency - Self Resonant:-
Ratings:-
Operating Temperature:-
Inductance Frequency - Test:-
Features:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HK06034N7C-TA
HK06034N7C-TA
FIXED INDUCTOR 4.7NH 0201
CDMC80D50T150NP-2R7MC
CDMC80D50T150NP-2R7MC
POWER INDUCTOR SMD
SCMS5D14-1R2
SCMS5D14-1R2
FIXED IND 1.2UH 3.2A 38 MOHM SMD
SiT3372AI-2E2-33NH173.370750X
SiT3372AI-2E2-33NH173.370750X
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
CONTOOL APPLICATOR KIT FOR CONMP
CONN SOCKET 20POS 0.05 GOLD SMD
IHLP3232DZEB330M8A
IHLP3232DZEB330M8A
FIXED INDUCTOR 33UH SMD